بر آنیم با فارسی افتخار ایران باشیم پیشرو در صنایع غذایی کشور و یکی از بهترین ها در دنیا ما به مشتریان و مصرف کنندگان محصولات غذایی فارسی مشتاقیم، به آنان ارج می نهیم ، به نیازهای آشکار و پنهان آنها می اندیشیم و معتقدیم کسی که به مشتری فکر نمی کند، اصلا فکر نمیکند.
ارائه فرآورده های غذایی متنوع، با طعم فارسی که احساس آرامش، تجربه دلنشین و لذت محصولات غذایی با کیفیت و میل را برای مصرف کنندگان فراهم می سازد.
 • مسئولیت پذیری:

  ما با مسئولیت اجتماعی خود آگاهیم و تمام تلاش خود را همزمان با کسب رضایت مشتری و سود سهامداران به منافع جامعه ای که در آن زندگی میکنیم، اختصاص میدهیم. پاکیزگی محیط زیست را سرلوحه کارمان قرار داده و به رسالت اجتماعی خود کاملا پایبند هستیم.


 • اعتماد:

  مشتریان و همراهان ما میتوانند به کیفیت، تازگی و اصالت فراورده های غذایی فارسی اعتماد کنند. زیرا ما تلاش میکنیم با ارائه ارزش مورد انتظار آنها، احساس آرامش و تجربه ای دلنشین را برایشان به ارمغان می آوریم.


 • همکاری:

  با تمرکز بر ارائه ارزش برتر به ذینفعان، تمامی تلاش خود را در جهت ایجاد و حفظ مبادلات مطلوب با بازارهای هدف به کار خواهیم بست تا مورد احترام و وثوق ذینفعان وحتی رقبایمان باشیم.


 • سرمایه انسانی:

  بازاریابی داخلی سرلوحه تفکر در فارسی است . کارکنان، برای ما مشتریان داخلی و بزرگترین سرمایه محسوب می شوند. با رضایت آنان است که ما مطمئن میشویم خدمات ما میتوانند حتی بالاتر از انتظار مشتری ارائه شوند. شرکت خوب یعنی پرسنل خوب. < <همیشه در جستجوی بهترین افراد>>


 • تعالی:

  با ممارست و تلاش مستمر بر آنیم تا در انجام تمامی کارها بهترین باشیم. افراد منضبط افکار منضبط عملکرد منضبط

 • شادروان حاج محمدعلی فارسی بنیان گذار تهیه غذای فارسی در سال 1344 در سایه الطاف الهی پذیرایی زائران سرزمین وحی را به عهده گرفت و پس از گذشت بیست سال مدیریت گروه حج ، در سال 1364 فعالیت خود را در تالارداری و خدمات مجالس شروع کرد و با توجه به رضایت و استقبال روز افزون مشتریان عزیز توانست روز به روز بر کیفیت کار خود بیفزاید. و در طی این سالها، انتقادات و پیشنهادهای سازنده مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دادیم.
  اکنون پس ازگذشت یک عمر (44 سال) تلاش و تحصیل تجربیات بسیار، گروه صنایع غذایی فارسی افتخار دارد که در منازل، میهمانی‌ها، جشن‌ها، اجلاس و به عبارتی کنار شما جای گرفته است.
  شادروان حاج محمدعلی فارسی بنیان گذار تهیه غذای فارسی در سال 1344 در سایه الطاف الهی پذیرایی زائران سرزمین وحی را به عهده گرفت و پس از گذشت بیست سال مدیریت گروه حج ، در سال 1364 فعالیت خود را در تالارداری و خدمات مجالس شروع کرد و با توجه به رضایت و استقبال روز افزون مشتریان عزیز توانست روز به روز بر کیفیت کار خود بیفزاید. و در طی این سالها، انتقادات و پیشنهادهای سازنده مشتریان را سرلوحه کار خود قرار دادیم.
  تحقیقات وسیع علمی درون مرزی و برون مرزی انجام دادیم و در نهایت بهترین شرکت آلمانی در زمینه طراحی و احداث کارخانه غذایی و کترینگ صنعتی بنام TIF Technologies & Concept را انتخاب و کلیه فرایندهای نقشه کشی , طرح ریزی و جانمایی را با مشاوره و نظارت آنها انجام دادیم و پس از آن با بهره گیری از مشاوران برتر داخلی و همکاری با شرکت TIF Technologies & Concept از یک سو و خرید ماشین آلات و دستگاه های مورد نیاز از برترین و معتبرترین کمپانی های کشورهای آلمان , اتریش و ایتالیا کار ساخت کارخانه گروه صنایع غذایی فارسی را که بنوعی یک کارخانه تمام صنعتی و منحصر به فرد درخاورمیانه می باشد را به اتمام رساندیم که در سال 95 آماده بهره برداری گردید.
  با لطف پروردگار متعال و استفاده از توانمندی های داخلی و خارجی به پشتوانه نزدیک به نیم قرن سابقه در طعم شناسی، ذائقه شناسی و در نظر گرفتن سلیقه مصرف کنندگان توانستیم محصولات غذایی سلامت با طعم و مزه اصیل خانگی بدون مواد نگهدارنده تولید و عرضه نماییم و مطالبه ای مبنی بر درخواست غذای سالم را در سطح جامعه ایرانی ایجاد کنیم کلیه مواد اولیه ای را که در محصولات استفاده می کنیم همگی دستچین، گلچین و با کیفیت مرغوب میباشد برای مثال استفاده از گوشت گرم کشتار روز در تمامی محصولات (گوشت قرمز، مرغ، ماهی) که با فرایندی همراه با تکنولوژی روز اروپا در سطح جهانی و استفاده از آزمایشگاه میکروبی و شیمیایی مجهز و پیشرفته با رعایت اصول بهداشتی و ایمنی، مانیتورینگ 7/24، اتوماسیون پیشرفته و منابع انسانی متبحر توانستیم محصولاتی با کیفیت، سلامت، اصیل، خوشمزه و لذیذ را برای جامعه تولید کرده و هزینه های مادی، معنوی، زمانی و فکری ایشان را کاهش دهیم تا با خیالی آسوده برای میهمانی ها و مجالس وعده غذایی سالم و خوش طعم خود را در هر زمان و مکان تامین نمایند امروزه محصولات گروه صنایع غذایی فارسی را میتوانید از فروشگاه های زنجیره ای و محلی تهیه فرمائید. به امید روزگاری سالم با غذای سالم، زندگی سالم و جامعه ای سالم. سالم بخور، سالم زندگی کن

  محصولات بسته بندی

  آدرس : کیلومتر 55 جاده خاوران، شهرک صنعتی خوارزمی، فاز 2 غربی، میدان صنعت، بلوار بیدستان، خیابان صنوبر 9، پلاک 3167

  تلفن : 75125-021 داخلی 444

  ثبت نام تور بازدید از کارخانه

  دفتر مرکزی

  آدرس : خیابان شریعتی، خیابان شهید کلاهدوز(دولت) پلاک 530

  تلفن : 75125-021 داخلی 444