کالباس خشک ۶۰% گوشت قرمز (۲۵۰ گرمی)

172٬900 ‎تومان
با احتساب مالیات و ارزش افزوده

کالباس، فرآورده ای گوشتی است که قدمت آن به ۵۰۰۰ سال پیش می رسد، این خوشمزه لذیذ، در صورت مرغوب بودن، به عنوان یک ماده غذایی با ارزش که تمام گروه های غذایی ضروری شامل پروتئین، چربی، کربوهیدرات،ویتامین ها به ویژه گروه ب و املاح،در رژیم غذایی مردم دنیا، جایگاه ویژه ای دارد.

کالباس خشک ۶۰٪  گوشت قرمز فارسی، با استفاده از گوشت گرم ران و سر دست (کشتارروز) به عنوان ماده اصلی کالباس، دغدغه شما برای استفاده از محصول سالم را برطرف می کند.با توجه به این که، مواد اولیه  کالباس، چند قلم بیشتر نیست، می توانید با یک حساب ساده و با در نظر گرفتن قیمت مواد اولیه تشکیل دهنده وهزینه های تولید، بسته بندی، توزیع، محصول مرغوب و سالم را انتخاب کنید.

 

Security policy (edit with Customer reassurance module)

 

Delivery policy (edit with Customer reassurance module)

 

Return policy (edit with Customer reassurance module)

کالباس خشک ۶۰% گوشت قرمز (۲۵۰ گرمی)

ککالباس، فرآورده ای گوشتی است که قدمت آن به ۵۰۰۰ سال پیش می رسد، این خوشمزه لذیذ، در صورت مرغوب بودن، به عنوان یک ماده غذایی با ارزش که تمام گروه های غذایی ضروری شامل پروتئین، چربی، کربوهیدرات،ویتامین ها به ویژه گروه ب و املاح،در رژیم غذایی مردم دنیا، جایگاه ویژه ای دارد.

کالباس خشک ۶۰٪  گوشت قرمز فارسی، با استفاده از گوشت گرم ران و سر دست (کشتارروز) به عنوان ماده اصلی کالباس، دغدغه شما برای استفاده از محصول سالم را برطرف می کند.با توجه به این که، مواد اولیه  کالباس، چند قلم بیشتر نیست، می توانید با یک حساب ساده و با در نظر گرفتن قیمت مواد اولیه تشکیل دهنده وهزینه های تولید، بسته بندی، توزیع، محصول مرغوب و سالم را انتخاب کنید.

راز کیفیت و خوشمزگی کالباس خشک ۶۰٪ گوشت قرمز فارسی

کالباس خشک ۶۰٪ گوشت قرمز فارسی، از مواداولیه کاملا با کیفیت به صورت روزانه، تهیه وبسته بندی می شود.در طی مسیر تولید تا ارسال و داخل فروشگاه،در یخچال نگهداری می شود. گروه صنایع غذایی فارسی، با ۵۰ سال تجربه واعتبار در شناخت طعم و ذائقه ایرانی، و حفظ کیفیت، استفاده از گوشت ران و سر دست(کشتار روز) در تهیه ی این محصول، لذت و حس نوستالژی و خاطره ساندویچ های کالباس همراه با خیار شور و گوجه فرنگی و نان بولکی پیچیده با کاغذ ایام مدرسه و دانشگاه را برای ما به ارمغان می آورد.

سرو کالباس خشک فارسی ، به روش حرفه ای ها

یکی از مزیت های کالباس خشک فارسی، استفاده آن در همه وعده های غذایی از صبحانه، تا شام است. و می توان از آن، در تهیه انواع غذاها، سینی مزه، مهمانی ها، استفاده کرد. و به راحتی و در کمترین زمان، میزی زیبا و متنوع از انواع غذا با این محصول بچینید، و بساط یک مهمانی و دورهمی شاد و مفرح را فراهم کنید.

0045
4 قلم

مشخصات

واحد
----------------
وزن
250 گرم
انرژی
106 کیلو کالری
قند
0.09 گرم
نمک
0.5 گرم
اسیدهای چرب ترانس
0.1 گرم
چربی
7.45 گرم

در حال حاضر نظری از سوی خریداران وجود ندارد

ثبت نام حساب کاربری جدید

حساب کاربری دارید؟
وارد شوید. یا باز نشانی رمز عبور