آخرین اخبار گروه صنایع غذایی فارسی

FarsiFood
 • جشن پایان سال صنایع غذایی فارسی

  به مناسبت فرا رسیدن سال جدید و عید نوروز 1397، جشن پایان سال گروه صنایع غذایی فارسی با حضور مدیر عامل محترم، جناب آقای محمدرضا فارسی و همچنین مدیران واحدهای مختلف و جمعی از کارکنان در محل کارخانه گروه صنایع غذایی فارسی برگزار شد.

  در این مراسم از کارکنان برتر هر واحد تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 • سفارش آنلاین محصولات غذایی فارسی

  از این پس، علاوه بر امکان سفارش آنلاین از طریق وبسایت فارسی فود ، این امکان از طریق 2 اپلیکیشن محبوب اسنپ فود و چیلیوری نیز برای شعب فودکورت هروی و قلهک با امکان پرداخت آنلاین مقدور گردید.

 • سال نو پیشاپیش مبارک!

  ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت فرا رسیدن سال نو، گروه صنایع غذایی فارسی آماده پذیرایی از شما سروران در شعب فودکورت هروی و قلهک می باشد.

 • افتتاح فودکورت قلهک

  مصادف با میلاد با سعادت بانوی دوعالم، صدیقه طاهره حضرت فاطمه زهرا (س)، شعبه فودکورت قلهک واقع در خیابان شریعتی، رو به روی خیابان یخچال، مرکز خرید قلهک، همراه با منوی خاص و ویژه افتتاح گردید.

  تلفن تماس فودکورت قلهک: 22608224

  جهت سفارش آنلاین از این فودکورت اینجا کلیک کنید.

 • افتتاح فودکورت هروی سنتر

  سرور گرامـــی،

  بدینوسیله از شما دعوت می گردد در مراسم افتتاح اولین شعبه گروه صنایع غذایی فارسی در فودکورت مجتمع تجاری هروی سنتر شرکت فرمایید.
  امیدواریم با حضور خود و خانواده ما را سر افراز کرده تا با استفاده از نظرات گرانقدر شما در جهت برآورده نمودن خواست های مشتریان عزیز رو به جلو گام برداریم.

  ادامه نوشته...
لطفا صبر کنید...